| Rayenbow a întrebat:

Salut as vrea sa stiu si eu parerea voastra...: cine este mai bun CRISTIANO RONALDO sau MESSI >>>? astept raspuns!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa parerea mea Cristiano Ronaldo, joaca la Real Madrid.

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga ''phineass'' iti respect parerea, dar in mod democratic si eu am dreptul sa am parerea mea personala.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Messilove struck fara indoiala.

| Onutzyk a răspuns:

Toti tiganii sunt de partea lu ronaldo sh a lu real.
Oamenii care le au cu fotbalul, tin cu Messi si Barcelona.
Si oricum Messi e MUULLLTTTT mai bunwinking

| Raymond a răspuns:

Leonel Messi e cel mai bun jucator din lume.

| AnutsaaAnnA a răspuns:

Mesii Leonel :X joaca cel mai bine :X
este cel maai bunlove struck
:*

| phineass a răspuns:

(4 Decembrie 2010 09:30 )
M. S. a răspuns:
Dupa parerea mea Cristiano Ronaldo, joaca la Real Madrid.

nu stiu daca ai observat dar barcelona real s-a terminat 5-0 pentru barca:X si oricum messi e baza... nimeni nu il poate scoate din inimile a multor oameni... el e cel mai bun(P. S: nu sunt foarte mare admirator al fotbalului).

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Cristiano ROnaldo e cel mai tare din parcare a dat 1000 goluri aprox. E super bun Messi e panaramawinking fundabatting eyelashes?

| vlad_2650 a răspuns:

Messi:X

| cybershot a răspuns:

Messi de departe
cine e acest ronaldo ca din cate am urmarit eu de la campionatu mondial si pana in prezent mai mult pierde vremea cu talentele lui inutile si mai mult decat atat e o fire nervoasa si irascibila, pe cand messi e un adevarat model de urmat. ca tot e vorba, mr lionel messy u are the best!

| Rayenbow explică:

Va multumesc mult cei care ati tinut cu C.Rwinking

| Vintila_Adrian_1996 a răspuns:

Doar pentru ca ti cu ronaldo nu trebuie sa ii dai aluia care zice"Ronaldo e" pentru ca e MESSI si este cel mai bun.

| bogdan2698 a răspuns:

Messi

| Marius7 a răspuns:

Cristiano Ronaldo este mai bun ca messi.Messi no sa fie nici odata ca Cr7