| Urziceanu_Ana-Maria_1995 a întrebat:

Voi ce credeti despre trupa One Direction?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mizerii.

19 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Bullshit.

| CautNume a răspuns:

Penibili, fara talent, n-au nicio melodie, au doar jeguri si lista poate continua.

| bloodyhell a răspuns:

Jaaalnici

| Pricked a răspuns:

Patetici.

| Dariusuu a răspuns:

Imi place.

Dar nu e preferata mea.

| Vans a răspuns:

Dejecţie.

| KristalPop a răspuns:

Găozari, lăbari, praf, gunoi.

| TheStory a răspuns:

Nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii iubesc! :X :X Cea mai bunna trupa din lumeee! :X Shy is niste adorabilli :X Cum sa nu-ti placa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, apropo. Răspunsul meu a fost la mişto. Urasc One Direcţionerii ăştia.
Mizerie de "trupă".

| HellGirl666 a răspuns:

Nu mă obosesc să-mi fac o părere.

| C0nstantin a răspuns:

Fake & gay! Versiune in miniatura a celor de la Backstreet Boys

| AjLee a răspuns:

Nu imi plac.

| gAZAh a răspuns:

Sparti.

| loveanddreams a răspuns:

In general imi plac. Vreu sa zic, putin.Nu sunt vreo obsedata care cum vede /aude trupa ziece : "OMG 1D!". Dar nici nu vreau sa jignesc pe cineva.

| CeldiNPrejmer a răspuns:

Foarte buni baietii! iti amintesc de THE BEATLES da nu se compara

| Wøodenpints a răspuns (pentru CeldiNPrejmer):

Cum poţi să-i compari pe labele astea de oameni cu Beatles? straight face

| Decrepit a răspuns (pentru Wøodenpints):

Beatles sunt penali. Aveau versuri la fel de penale.Frizuri de metrosexuali la fel de penale.Si,sincer,de fiecare data cand il aud pe Lennon cu Imagine, as vrea sa invie, doar sa-i dau o pedala dupa ochelarii aia de hipster pacifist utopic.

Beatles au fost One Direction-ul vremii lor, la fel cum GNR au fost One Direction-ul vremii lor, doar ca i-a scapat Slash din penibilitate maxima.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Decrepit):

Nu-s eu cine ştie ce fan Beatles, însă au fost ceva la vremea lor. Nici mie nu-mi place Imagine, da trupa are şi alte melodii destul de interesante. Sau probabil zic asta doar pentru că am fost obişnuit cu ei de mic, dar tot nu-i poţi compara cu lăbarii ăştia din ziua de azi.
Cât despre GnR, nu-mi plac, iar Slash e o labă de chitarist mult prea apreciat pentru ce ştie să facă.