| Izomer a întrebat:

Cine imi da niste detalii despre trupa One Direction! funda

Răspuns Câştigător
| anyska a răspuns:

Pai s-au format la x factor UK. Au venit individual si cand au ajuns la bootcamp Simon Cowell i-a pus intr-o trupa. Au ajuns pe locul 3. Apoi au semnat un contract cu Simon si sunt foarte populari. Au castigat un BRIT, au lansat un album, am avut un turneu in UK, acum sunt in USA intr-un turneu cu Big Time Rush si cred ca deja sunt la vanzare biletele pentru un turneu mai mare (in toata lumea tongue)

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Trupa One Direction s-a format in urma talent show-ului X Factor. Are in componenta 5 membri : Liam, Harry, Louis, Niallsi Zayn.

http://www.musictory.com/music/One+Direction/Biography

Răspuns utilizator avertizat