| OtipaOarecare a întrebat:

Vreau sa stiu:ce parere aveti despre Andy Sixx si despre trupa Black Veil Brides? mie imi place muzica lor(m-au cucerit cu Fallen Angels si cu In the End) dar as vrea sa stiu care e parerea voastra despre ei:* happy

Răspuns Câştigător
| TheStory a răspuns:

Black Veil Brides canta foarte misto, de ceilalti nu am auzit.

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Copilaşi penibili ce au impresia ca dacă solistul încearcă să urle în microfon, sunt duri şi sună bine.
Doar nişte pârţari care şi-au gresit vocaţia.

| RockNbeer a răspuns:

Acesti Black Veil Brides imi aduc aminte de desenele acelea animate, pikachu.
Si, nu imi plac.

| KristalPop a răspuns:

Andy Sixx cântă şi arată oribil, ca şi copii ăia care au un stil vestimentar şi un look şi mai oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Veil Brides nu sunt rockeri, sunt maimuţe.

| fadnox a răspuns:

Cand vine vorba de astia, ii inteleg pe aia care zic ca muzica rock se canta urland

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu au nimic special, incearca sa iasa in evidenta prin vocea solistului, stilul si cosumele lor.Pe mine nu m-au uimit.

| AcHollism a răspuns:

Nu-mi plac.Nu stiu, nu-mi dau nici o senzatie cand ii ascult, si in plus ma scarbeste stilul lor de ''emo guy'' cu toate frezele lor hidace si machiajul excesiv.La fel ca si BOTDF, ETF, BFMV sau astia de genu', nu au aflat ce e aia muzica inca.