| LoveAndySixx129066 a întrebat:

Ce parere aveti despre Black Veil Brides? Eu ii iubesc mai ales pe bunocul de Andy Sixx big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac. Asta este piesa mea preferata:
http://www.youtube.com/watch?v=eAIP97BAbXc

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sper ca nu vorbesti serios.

| FadetoBlack a răspuns:

Îmi vine să borăsc.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Am văzut un video live cu "bunocul" de Andy, și cânta de 10 ori mai oribil decât cum o face în studio.Parcă nu mai mâncase de 4 zile, cânta ca un sclav proaspăt torturat, fără nici o vlagă-n el.
Nu îmi place, în orice caz.

| KristalPop a răspuns:

BVB sunt groaznici, nu cântă deloc bine. Cât despre Andy Sixx, cred că e un ciudat fără voce.

| FearOfTheDark a răspuns:

Andy Sixx nu e deloc "bunoc".Mi se pare un pokemon.
Nu canta deloc bine live.
Singurul lucru bun la trupa aia e ca intrumentistii sunt buni, n-am ce zice.Dar solistul strica tot.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu-mi plac

| JeffRider93 a răspuns:

Canta misto, iar Andy chiar e simpatic.Nu sunt eu mare fan si nu cred ca am ascultat nici jumatate din piesele lor, dar sunt geniali.Nu imi dau seama ce au unii cu ei de ii critica spunand ca (,) canta de zici ca sunt handicapati si chestii.Imi place in special melodia "Rebel Love Song" a lor :]. Numai bine.

| IonutDumitrel2 a răspuns:

Nu-mi plac

| LoveAndySixx129066 explică:

Woow... chiar nu va plac, ce pot sa spun...