| adryvalenyy a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Black Veil Brides? love struck (eu ii ador love struck mai ales pe Andy Sixx [vocalistul] love strucklove struck )

Răspuns Câştigător
| Mizukiii a răspuns:

Andy e Ataat de "buun"=p~
Si are o vocee=p~
Si le iubeeesc melodiile.
mai ale: Knives and pens:X

8 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

~Si mie imi place aceasta trupa :X:X:X
~Andy Sixx( Biersack) e dragut:X:X:Xhttp://media.photobucket.com/......ixx-12.jpg

Si imi plac si melodiile lor ca de exempul :
Knives and Pens; The Legacy si mai multe :X

| Mitsuri10 a răspuns:

Andrew e asaa de dulce. Imi place love struck, ce pot sa zic. E super dragut.
Si da, ascult Black Veil Brides de vreo 4 ani. Inca nu m-am plictisit si nu cred ca o sa ma plictisesc vreodata. Parerea mea e ca se pricep in ceea ce fac si m-am saturat de toti cei care ii injura si ii critica. Daca nu le place, sa nu imi comenteze frate.
Sper ca te-am ajutat. Succes mai departe :*. Sa nu iti schimbi parerile puppy dog eyes.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Si eu ii ador Andy sixx e fooarte dragut :X:XX:X: =p~

| Deeliaa a răspuns:

Andy Sixx e preferatu meu:X:X:X

| Diana16 a răspuns:

Wow...

sunt super :X:X:X:X:X:X

mersi, am vazut post'ul tau si am descarcat o melodie de la ei si chiar suna super bine :X:X:X:X:X:X

si da... Sixx look so fuckinn' hot love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu eu il ador:X:X:Xeee simpatic rau:Xai are niste ochii bestiali:X:Xcanta si super:X:X:X

| Yuuki81 a răspuns:

Cea mai tare trupa si are niste melodii super tari cum ar fi UNBROKEN

Răspuns utilizator avertizat