| nyko98765 a întrebat:

vreau si eu o parere http://www.youtube.com/watch?v=pi_uvFHqFoM, aceasta e o piesa scrisa si cantata de mine, si nu stiu daca am talent si daca pot sa ajung rapper deci intrebarea mea e am vreo sansa sa imi indeplinesc visul sau nu?

Răspuns Câştigător
| ChemicalThunder a răspuns:

Foarte tare frate. E super piesa asta si la fel si cealalta 'Batuti de viata' amandoua au versuri bune si vocea e buna pentru rap. Sunt ascultatoare de rap si ce canti tu ar fi ce asi asculta eu, sincer. Bravo si nu te lasa ca esti pe drumu' bun dupa parerea mea.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca esti chiar bun!
Si versurile de asemenea!

| nyko98765 explică (pentru anonim_4396):

Mersi chiar conteaza mult laughing)

| Pinky2000 a răspuns:

Wow chiar ai potential. Desigur ca mai trebuie sa exersezi, dar vocea e acolo! Continua sa faci ceea ce iti place si nu tine cont de ceea ce iti spun ceilalti ( de rau ). happy

| nyko98765 explică (pentru Pinky2000):

Mersi laughing

| nyko98765 explică (pentru Pinky2000):

Mersi adica multi au zis ca nu am talent si ca trebuie sa ma las de cantat laughing
adica de asta am pus intrebarea asta voi nu ma cunoasteti si sper ca o sa imi dati raspunsuri sincere laughing)