| crezyzuzu a întrebat:

Hey!love struck presupun ca ati auzit de noua obsesie Justin Bieber... voi ce credeti despre asta?

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, bravo pustiului ca a ajuns unde e si ca pare promitator. In legatura cu obsesiile astea gen Miley sau Justin, mi se pare o tampenie. E foarte frustrant sa vezi toti pustii ca imediat cad pe jos cand aud de o astfel de vedeta si ii stiu toate melodiile dar nu stiu cine e Eminescu si macar o poezie scrisa de el. Bravo acestor tineri care se lanseaza acum in muzica dar nu faceti idoli din ei. Sa ajunga ei sa cante cu aceeasi valoare la o varsta inaintata ca un Charles Aznavour si atunci putem spune ca reprezinta ce e mai frumos in muzica. Pana atunci sunt doar niste copii talentati care canta unele melodii frumoase.

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie-mi place numai melodia aia a lui de la televizor,"Baby", e destul de drăguţ, nu mă omor după el sinceră să fiu.
Acum ca să mai fac şi o glumă, care e şi adevărată, prima dată am auzit melodia aia Baby la şcoală, la un coleg care avea melodia pe telefon, când am auzit că a cântat aia de la început cu "ooooo" am crezut că e o voce de fată rolling on the floor(pe atunci nu ştiam cine cântă melodia).

| cretzufinish a răspuns:

Bravo lui, insa eu am trecut de generatia in care sa fiu disperata dupa vreo vedeta. Pe vremea mea eram in limba dupa Tom si Jerry laughing
PS: Nu sunt baba. big grin

| lilboutique a răspuns:

Nu-mi prea place de el.laughing

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Dastraight face juma' din fetele de la mine din clasa '' Justin Blove strucklove struck:'' sau '' JBlove struck " te rog laughing mie nu-mi place decat melodia '' baby '' in rest... nu
cealalta jumate [ noi ] : '' are fruntea prea mare laughing '' sau '' m-am saturat de asta x_X '' sau '' insfarsit suntem de parere cu baietii, bate-ti palma '' asta se intampla la noi in clasa / scoala

| Xonia a răspuns:

Nah...imi plac melodiile lui, e dragut
Acum nu pot sa spun ca sunt o mare fanalaughing

| hiphopbeatz a răspuns:

Bieber fever.

| poesia a răspuns:

Jalnic.

| biiiabyby a răspuns:

Mie mi se pare ca arata binee.love struck Si are voce.Multi zic ca are voce de fata, da' mie-mi place.Si da, e ridicol sa fii obsedat dupa o vedetastraight face.

Eu personal n-am nici o parere prea buna, nici una proasta.In afara faptului ca arata bine si are ceva voce, nimic interesant.

| Boo a răspuns:

Obsesie...are voce buna tipul da` totusi sa fi obsedat de o persoana pe care nici macar nu o cunosti decat de la tv si net etc... mi se pare ridicolhappy

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Da si prietenele mele is obsedata rolling eyes cam inervant yawn cel putin pe mine nu mau afectat :-> am folosit medeicamente laughing le recomand laughing

| spot a răspuns:

Scuze da cine-i asta? laughing)))

| justagirlll a răspuns:

E superb...love struck

cel mai frumos baiat

| roxxy96 a răspuns:

Un fraier care se da tare in parcarea goala

| dya26 a răspuns:

Mi se pare normal sa-ti placa un cantaret cum canta cum arata dar sa nu fi obsedata de el adica ca vorbesti numai despre el sa fi imbracat ca el sa ai postere toata camera ta nu mai cu el e ceva stupid asa cred eu am vazut persoane de genul acesta

| crezyzuzu explică:

Ei bine mie imi place ca e dragutbig grin dar nu prea cred ca e prea talentat adica, live uhh...

| frumushika09 a răspuns:

Nu canta genul meu de muzica, de dragut e dragut, 50% imi place... 50% nu-mi place!

| Parisblue a răspuns:

Mie mi se pare destul de dragutzel adica nu ma deranjeaza cu nik...imi plc noua piesa baby si aia love me in rest mi se pare ca nu e cu nimic mai presus decat alti cantareti happy

| ale_4786 a răspuns:

E o muiere laughing. Nu prea are trasaturi masculine oh go on.

soothe
| soothe a răspuns:

Baiat destept si dragut... si talentat! Canadian, eh!

| LxN a răspuns:

Pai are un oarecare aer de gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simpatic si are o poveste interesanta care prinde publicului.arata bine.are voce...atata timp cat nu si-o ia in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simpatic si are o poveste interesanta care prinde publicului.arata bine.are voce...atata timp cat nu si-o ia in cap

| aallexxannddrra a răspuns:

Am auzit. Insa e doar un 'moft' big grin Nu stiu ce vad ceilalti mai special la el, sunt multe vedete ca el si ele nu sunt asa apreciate. Ii va trece randul si lui, va veni un altul mai 'bun' decat el, si lumea nu-l va mai placea pe renumitul Justin laughing. Cum spuneam, e o situatie de moment.hee hee