| ediedi_3390 a întrebat:

Ce credeti despre justin bieber

Răspuns Câştigător
| Ali55 a răspuns:

An o parere buna despre el, chiar are o voce superba, imi place cum cinta, in special videoclipul 'Baby'... http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

15 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu-mi place deloc, este antipatic si prea se crede cel mai tare.

| Bloo2 a răspuns:

O doamne iar...
la inceput erau toti cu miley cyrus, jonas brothers.
acum si justin bieber
parerea mea este ca e un fatalau care arata de 8 ani si canta ca un caine drogat.

asta cu riscu ca o sa-mi iau 863983 de "Stupid" de la toti fanii lui de 7 ani laughing

| rebb a răspuns:

He sucksyawn

| silver19 a răspuns:

Deci intrebarea asta o vad zilnic aici frate! cati copii au acces in ziua de azi la net, m-am uitat din curiozitate cine este acest tip si mi-am dat seama ca nu este mai presus decat hanna montana si jonas, deci e clar.

| Alice_6278 a răspuns:

Nustiu mi se pare prea kopilaros.si inca are gusturi la fete. el singur ii fata.are o voce parkai pitzigoi.nuntzeleg ce gasesc altii in el.

| psycho_5607 a răspuns:

Fitse de mare vedete.
Dar din cate am vazut a facut ravagii printre fetitele de la 13 ani in jos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l cunosc. Am auzit de el pe site, dar n-am avut curiozitatea sa-l caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un baiat foarte dragut si imi place cum canta. Abia astept sa vina in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti/Proastele! Cre zic ca nu canta fain si ca are 8 ani. etc. Is niste Handicapati Cocalari dinaia cre asculta numa MANELE!

Justin Bieber este dragut (FfFfFfFfFf. Dragutz). canta super misto si arata ...Super :X si zambetu lui:X
. Il Iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si e si dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In strainatate toti il iubesc dapai p'aici nimeni nu cunoaste muzica buna si baietii draguti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber e super il iubesc enorm cui nu-i pla6i dusetziv voi undeva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este un gay handikapat fatalau chiar daca o sa imi iau 1000 de :STUPID" eu o sa ma pis pe el mereu

| troy a răspuns:

E un pusti care habar nu are sa cante si arata ca o musca!

| Dyingfetus a răspuns:

Doamne laughingda se crede foarte tare doamnelaughingsaracu nu e decat un copil prost si vai ce mare belea crede ca elaughing