| Fireheart1996 a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Ruxy2010 a răspuns:

Mda. ce sa zic, e un subiect delicat... totusi e simplu sa-ti spun ca numai mecla lui justin bieber cere pumni si suturi si ca e un macho man cu greutate!laughinglaughing

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

A mai fost pusa intrebarea de n ori...cred ca este un baietel infumurat care nu stiu ce vrea, care se crede mare sh tare, dar vedem noi cat il tine talentul.

aaa si mersi anticipat pentru galeata de stupiduriwinking

| Klara a răspuns:

Copil care si-a ratat copilaria *pleonasm, dar adevarat*, se crede mare gigolo dar nu pacaleste pe nimeni cu look-ul lui de gay si cu vocea de fetita. E praf...si se vede ca lumea muzicii se duce de rapa.

| Диана a răspuns:

Trebuie omorat cu pietre! laughing

| Larisa005 a răspuns:

Ratat happy

| Ruxy2010 a răspuns:

Mda. un subiect fosrte interesant! ce sa zic. mecla lui cere pumni si suturi! astai adevaru din nefericire!laughinglaughing