| WeirdQuestion a întrebat:

Heya,tocmai ce am achizitionat un bilet la un concert si este primul meu concert. Ce trebuie sa stiu la un concert ..adica niste sfaturi ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... In primul rand, nu lasa gunoaie.
1. Este intr-o incapere, NU este rock: nu deschide telefonul, nu vorbi cu voce tare, iar daca tii mortis sa canti, incearca sa nu fi singurul care canta si sa nu acoperi vocea cantaretului.
2. Este afara, nu este rock: aici poti canta, cu atentie sa nu acoperi vocea canteretului, iti poti deschide telefonul, dar nu sta pe el mult, nu vorbi la el
3. Cand este rock poti face aproape orice, dar nu fi singurul care face cea brusc din picioare va, de exemplu nu te ridica
( tu fiind singurul care face asta)...
DEPINDE de concert, imbraca-te cu imbracaminte adecvata.
Vizionare placuta!winking

| WeirdQuestion explică (pentru anonim_4396):

Cand este rock poti face aproape orice? Wow, chiar asa laughing