| roxicutza11 a întrebat:

Am achizitionat un bilet online la un concert LaLa band si l-am trecut pe numele meu, neavand buletin (12 ani). Trebuie sa vina la posta, o sa-l ridic cu certificatul de nastere? Sper ca nu e vreo problema

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Da Merge si cu Certificatul de nastere daca ai trecu si numele parintilor adresa etc. dar nu cred ca va fi necesar e destul numele si adresa corectawinking

| roxicutza11 explică (pentru SolitarHacker):

Da, am introdus numele meu, adresa si numere de telefon. Multumesc, sper sa fie asa happy

1 răspuns: