| anonim_4396 a întrebat:

HeyTPU, ce parere aveti https://www.youtube.com/watch?v=boCA6EJffQo Mie imi place foarte mult sa ii vizionez clipurile, si imi place mult acest challenge care a aparut.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Toata privirea asupra negresei!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e negresa, e mulatra ( creola ), este indianca ( sau de origine din India ), deci cafenie, nu neagra. A si spus in videoclip : "I'm a brown girl".

| Deaad a răspuns:

O porcarie mizerabila.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Daca nu aveai nimic bun de spus, mai bine nu mai spuneai nimic. Daca tie nu iti place, nu inseamna ca e o porcarie mizerabila. Asta e doar parerea ta, mie nu imi pasa, pentru ca mie imi place clipul.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Hai sa vedem ce ai intreabat:
"Hey TPU, ce parere aveti?"

Adica tu vrei numai pareri bune?
AI intrebat, poftim raspunsul.
O porcarie gretoasa trebuia sa spun.

E parerea mea si mi-am spus-o pentru ca mi-ai cerut-o.

Daca tie iti place, foarte bine.
Eu o consider o tampenie.

Lasa atitudinea de victima.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Ai si tu dreptate, dar ai spus : "e parerea mea si mi-am spus-o pentru ca mi-ai cerut-o". Nu ti-am cerut special tie parerea, am cerut pareri de la toti, nu doar de la tine. Si sa stii ca nu fac pe victima. Nu cred ca vrei sa aflii cum am eu atitudinea de victima, chiar nu vrei sa aflii, crede-ma.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing

Tu crezi ca m-am referit doar la mine cand am spus "mi-ai cerut-o?"
Serios?

Puteam sa spun "ne-ai cerut-o" si tot aia era.
Si eu fac parte din comunitatea TPU, deci ai cerut la toti parerea, deci si mie.
Si daca ai cerut parerea de la toti(deci si mie) te astepti si la pareri care nu coincid cu gandurile tale.
In primul rand nu ar trebui sa iti pese ce cred eu, dar iti pasa, pentru ca stiu cum e atunci cand cineva injura ce iti place tie mai mult.Parca te-ar jigni pe tine.
Dar am trecut de mult de faza de prunc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Nu imi pasa ce crezi tu, ce m-a deranjat cu adevarat a fost ca ai spus : "e o porcarie mizerabila", si nu ai zis : "parerea mea este ca e o porcarie mizerabila", daca spuneai asa, nu ma enervam, m-am enervat ca ai spus-o de parca stiai si erai sigur ca asa si e, fara sa te gandesti ca poate altora chiar nu li se pare asa, ai spus-o ca si cum TOTI ar crede asta, chiar si cea care a facut videoclipul. Nu ai spus-o ca parere personala, ai spus-o de parca asa ar fi. Nu mai conteaza acum.

| RorySan a răspuns:

E interesanta. nu am mai auzit ceva gen pana acum. happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Acest challenge a aparut si in Romania, nu de foarte mult timp, si cativa dintre youtuberii romani deja au facut acest challenge, nu sunt la fel de reusite ca cele din America, dar au iesit destul de faine, poti sa le cauti pe youtube daca vrei.

| HandaSei a răspuns:

Are o atitudine de-mi vine să vărs...

Fără supărare, e doar părerea mea, fiecare cu gusturile lui! ^.^

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Mie imi place atitudinea ei, dar cum spuneai si tu, fiecare cu parerea lui.