| BumtSii a întrebat:

Heyy! Ce parere aveti despre melodia aceasta? Nu sunt fana Justin Bieber dar melodia imi place chiar mult:x:xO adorr:x

P.S.Nu canta solo:P

http://www.youtube.com/watch?v=ow1HnRfiIh4

Rasp. cel mai frumos va primi fundita:d

Răspuns Câştigător
| Matt_1772 a răspuns:

Nici eu nu sunt fan Justin Bieber. Dar, in opinia mea pustiul este un artist; canta la chitara, pian, tobe si cu vocea. Ce iti poti dori mai mult? Are tot ce si-ar fi dorit vreodata. Doar il admir! Si aceasta melodie ma face sa zambesc de fiecare data cand o ascult si sa visez departe!big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Helene a răspuns:

Pe mine ma face sa zambeschappy

| Ciresikaaa a răspuns:

Frumoasa melodia si mie imi placelove struck

| Apy a răspuns:

E super faina

| evanescencefan a răspuns:

Mie imi place mai mult duelul cu Miley (concert)...