| Ana_4223 a întrebat:

Heyy! Dau funda.Am ascultat o melodie interpretata Evanescence,o dadea des pe U tv acum ceva timp,dar de o vreme incoace nu o mai vad deloc si din pacate nu am retinut numele niciodata. In videoclip iesea o fata din mormant, afara fiind vreme foarte urata si videoclipul fiind foarte infricosator, cam atat am retinut laughing). Daca credeti ca cunoasteti melodia lasati numele ei sau un link unde o pot vizualiza.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Sigur erau Evanescence? Nu cumva e asta http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk
?

| Ana_4223 explică (pentru CautNume):

Da asta era de fapt, multumesc foarte mult.

| CautNume a răspuns (pentru Ana_4223):

Cu placere!