| anonim_4396 a întrebat:

HI! ce melodie credeti ca i-ar caracteriza pe Edward Cullen si Bella Swan?(vreau sa fac un video pe youtube si nu stiu ce melodie sa aleg).

P. S. dar va rog dati-mi exemple de niste melodii lente, si scrieti si cine o canta! dau fundoi!

9 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Metric- eclipse happy. e o melodie mai rock dar. da secventse din film.winking

| psiholoaga a răspuns:

Trupa Shoot me now-mel I'm sick of this. E balada rock, dar se potriveste...

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Paramore decode e cea mai potrivita

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Paramore decode se potriveste de minune

| ρυccα a răspuns:

Green day-wake me up when september endsbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin cred ca este zUuUuUup3RRrRRrR

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Red Jumpsuit Apparatus - Your Guardian Angel
http://www.youtube.com/watch?v=BJbrc8nnQCo
:x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Airplanes-B. O. B

| AmokZahltag a răspuns:

Melodia Paramore- Decode e special facuta pentru Twilight.