| ChicalovesEdward a întrebat:

TPU, cum credeti Edward Cullen o va transforma pe Bella?

5 răspunsuri:
| Anna_8997 a răspuns:

Eu am auzit ca Bella si Edward vor avea un copil, care se va dezvolta foarte repede iar la nastere Edward o sa o muste pe Bella ca sa nu moara (Cred) fundita plzzz.

| Anna_8997 a răspuns:

Eu am auzit ca Bella si Edward vor avea un copil, care se va dezvolta foarte repede iar la nastere Edward o sa o muste pe Bella ca sa nu moara. fundita plzzz.

| Baky a răspuns:

Nu stiu...dar abia astept s avad :X:X:X:X:X:X:Xlove struck

| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a răspuns:

Buna.Eu cred ca Edward o va transforma pe Bella introducandu-i o seringa cu venin (de-al lui ) direct in inima. Daca stam sa ne gandim, asta ar fi singura solutie logica deoarece este mai usor sa-i adminstreze o seringa cu venin decat sa o muste de gat.(Parerea mea). Ma bucur ca si tie iti place Twilight asa am cu cine sa mai pot vorbi. Te pup si ai grija de tine!

| aliona_6797 a răspuns:

Te referi probabil de unde o va musca ca sa o transforme. De popou ca toti vampirii adevarati.