| MalinaH a întrebat:

Http://bravonet.ro/blog/castigatori-american-music-award s-2010/2010/11/22/ va vine sa credeti ca gay-ul ala a castigat atatea premii? Adica mai erau acolo artisti adevarati ca Lady Gaga, Katty Perry, Eminem si a castigat el, pardon EA. Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Katy Perry e cea mai varza artista americana atunci cand canta live.
Este oribilia.Am ascultat cum a cantat la AMA si a fost oribil.Notele un pic mai inalte nu le putea atinge delooc.
Cat despre Justin, bravo lui!
Vreau sa zic ca ai dreptate, adica mai talentati sunt Gaga si Eminem, dar pe Justin Bieber il admir, in sensul ca a luat multe premii importante intr-un an si cateva luni de la lansarea sa si are milioane de fani.
Btw. din cauza fanelor sale disperate cred ca a castigat atatea premii pentru ca altfel nu pot sa explic.
Oricum, bravo lui insa cum ai zis si tu, unele premii le merita altcineva.

| βσσblėėŝ a răspuns:

Mie imi vine sa credlaughing

desi m-am mirat ca intrecuto pe gaga.chiar si cu un premiuwinking:O

oricum.cred ca merita:X

| Beatrice a răspuns:

Nu merita!
Daca nu ar fi fetele de 10-15 ani crezi ca ar mai fi ieșit? raised eyebrows

"We looove you J. B!\m/" lol...

[-x As fi vrut sa câștige ori Lady Gaga ori Katty Perry

| SMTHING a răspuns:

Iţi zic eu care'i faza

Puştoaicele aste de la 10 pana in 16 ani in crazyyy dupe elll

Şii na pagubăăă sad

| AnaGabitza95 a răspuns:

Lady gaga e mult prea tare ca sa fie intrecuta de cineva. nici macar egalata, daramite intrecutawinking

| EmotionalKoma a răspuns:

Nu te supara dar eu cred ca merita, nu intelege gresit imi place ff mult si gaga[love struck], katty, eminem, dar perioada asta clar el a avut un succec imens
si nu e gay happy sa fim seriosi cine a vazut vreodata o poza sau un video cu el cand face ceva suspect cu vreun baiat
din cate stiu eu in video-urile lui apare numai cu fete, deci nu te mai lua dupa youtube
pa-pa!

| Tiamat a răspuns:

Favorite Female Artist, Pop or Rock
Justin Bieber? laughing