| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cine si ce a castigat la Music Awards 2010. M-am uitat un pic, dar a fost un film funny pe care nu-l puteam ratawinking
Fundha cel mai bun raspuns:X:angryadica cel care imi spune si cea a castigat Lady Gaga :X:X)

Răspuns Câştigător
| irinuca a răspuns:

Tweety: Lady GaGa a castigat premiul pentru Best Pop, Best Female şi Best Song. Justin Bieber a câştigat Best Male.
Uite aici lista pe scurt cu cei mai mari câştigători: http://www.ebihoreanul.ro/......91023.html