| noname230 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =qAJPSsPSWmg
Ce parere aveti? Eu cred ca este superba:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Are o voce minunata si tema este superba, intr-adevarat e mirifica :*

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Chiar daca mai ascult si Vama Veche, melodia asta nu mi se pare cine stie ce.

| WR104 a răspuns:

E cea mai frumoasa melodie din lume, acum pot primi funda aia?

| noname230 explică (pentru WR104):

Nu

| WR104 a răspuns (pentru noname230):

De ce ca doar am dat cel mai bun raspuns?

| noname230 explică (pentru WR104):

Nu cred ca este cel mai bun raspuns

| WR104 a răspuns (pentru noname230):

Tu nu crezi dar eu cred si intodeauna am dreptate pentru ca sunt un geniu si macar pentru atata lucru merit funda aia.
Numai bine!

| noname230 explică (pentru WR104):

Bravo tie ca esti un geniu happy

| WR104 a răspuns (pentru noname230):

Multumesc dar nu-i doar meritul meu, mama natura a fost foarte darnica cu mine. happy

| WR104 a răspuns (pentru noname230):

Multumesc dar nu-i pe deplin meritul meu, mama natura a fost tare darnica cu mine.

| noname230 explică (pentru WR104):

Ma bucur

| EAlice a răspuns:

Da suna bine big grin. Mi-ai adus aminte de dna prof de mate laughing) Dansa iubeste "Vama Veche", si se simte mai bine si mai fericita cand ii asculta.