| SwaggieBabee a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4 Uitati-va la tot videoclipul....Tot mai credeti ca Bieber e gay? :l

Răspuns Câştigător
| Tasya05 a răspuns:

Pff. Videoclipul e G-E-N-I-A-L! Mai ales de la 0:30, cand face drifturile cu masina =p~ =p~. Sau cand danseaza =p~. Deci, clar, este cel mai bun videoclip al lui, si cea mai buna melodie. Incercati sa comparati melodia si videoclipul cu :,, Baby, baby, baby'' laughing

2 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Am vazut video-ul pe mute(ascultam alta melodie) si a fost oricum oribil.Se credea in FAst & Furious? In plus faptul ca atinge o fata nu il face mai putin gay.Nici Adam Lambert nu se saruta cu baieti in video-uri si totusi...In plus un video e un video, deci nu trebuie sa reprezinte orientarile sexale ale cuiva.Si Rihanna in "Te Amo" era cu o fata, dar nu inseamna ca e lesbiana.

P.s.:NU cred si nu am crezut ca Justin Bieber e gay, e doar prost si "naspa"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu imi prea pasa laughing Da-l incolo.m-am saturat de Biberonu' asta. Peste tot numa Justin Bieber! Zici ca el ii nu stiu cine si a inventat nu stiu ce. straight face

P.S. Videoclipul e naspa, oribilwinking