| Tasya05 a întrebat:

Maine apare noul videoclip si noua melodie a lui Justin Bieber! Under mistetoe: http://www.youtube.com/watch?v=ZRUUGodORSU http://www.youtube.com/watch?v=788FoFphTSk&feature=relmf u Uitati-va ce frumoss s-a facut! Nu credeti? Ce parerea aveti despre melodie? Si despre cum va fi videoclipul? Credeti ca va fi o melodie si un nou album de Craciun, de succes? Ps: Albumul apare pe 1 Noiembrie!

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Cat ii ador vocea,toate melodiile lui au iesit superbe,cred ca va fi o melodie si un album de succes, este super Justin, multumesc pentru ca mi-ai zis ca apare pe 1 Noiembrie, asta nu stiam, succes!

| Tasya05 explică (pentru LoveDee03):

Cu placere! Si chestia cea mai tare este ca, pentru prima data, un album de al lui va fi promovat si in Romania! Deci pe 1 Noiembrie, magazinele universale sau magazinele,, Diverta'' vor fi pline de Belieberii! laughing

26 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sa-l pis in cur, si pe el si pe fanii lui.

| Tasya05 explică (pentru Dumnezău):

Stii ce, oricum nu am chef sa ma cert cu prostii! Justin e cel mai tare cantaret din lume si are niste fani, pe masura lui! :p

| Dumnezău a răspuns (pentru Tasya05):

Imi poti argumenta in mai mult de 10 randuri de ce e cel mai tare cantaret din lume, iar voi nu sunteti si mai penali decat el?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Pauzăăăăăăă!

| Tasya05 explică (pentru Dumnezău):

Crezi ca eu nu am lucruri mai bune de facut decat sa iti comentez tie in 10 randuri de ce e Justin Bieber cel mai bun cantaret! E cel mai bun pentru ca e cel mai bun!

| Dumnezău a răspuns (pentru Tasya05):

Ti-am dat amuzant,pentru ca esti amuzant de batuta in cap! Argumenteaza,ma, de ce e cel mai bun, ca ce ai zis tu: ''E cel mai bun pentru ca e cel mai bun!'' e irelevant.Si idiot.Si foarte de oligofreni,asa ca tine. Vreau niste argumente,pentru mortii lui Satan.Ce,te-ar durea mana daca spui cum de esti asa proasta, inca sa iti placa asemenea zgomot? Get a life, and get to listen to real music... rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Păi nu are argumente, ciudat să îi ceri omului ce nu are. Şi asta se aplică şi pentru creier.

| Tasya05 explică (pentru anonim_4396):

Am argumente! Dar, fiecare asculta ce ii place! Poate ceea ce imi place mie la Justin, nu le place si altora! Deci? De ce ti-as da eu tie argumente?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta era un fel de test,pentru ca,daca un fan Justin Bieber mi-ar arata prin vreo cateva randuri bune,motive rationale pentru care sa asculte asa ceva,sincer,nu i-as mai da morti si dumnezei si toata tagma injuraturilor cunoscute de omenire,pentru ca ar fi rational,si ar avea logica.Dar majoritatea fanilor lui, au o logica total de ca*cat, pentru ca il apreciaza pentru ca ''aaa pai ca e frumos si kanta frumos si il ubesk''.Si la fel si majoritatea celor care asculta muzica proasta.Si de aceea, le-as umple laringele du 30 de gloante de AK-47.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tasya05):

Ai argumente? Demonstrează!

Fiecare ascultă ce îi place, exact. Cum zicea şi BenBurnleyTheo, ai cerut să ne spunem părerea, e democraţie şi pot să am şi una negativă, aşa că nu înţeleg de ce comentezi din moment ce tu spui că fiecare ascultă ce vrea.

| Dumnezău a răspuns (pentru Tasya05):

OK,fetito,ca sigur esti femela si n-ai mai mult de 15 ani, zi-mi zece motive pentru care il asculti pe Justin Bieber.Merge si cu e frumos,desi e numai bun de mop pentru hol,in opinia mea.Da-mi noua in afara de asta, daca poti, bineinteles.

| Tasya05 explică (pentru Dumnezău):

Vrei argumente?! Iti dau eu argumente! 1. E talentat 2.E frumos 3. Are un suflet mare! 4. NU este fitos! 5. Isi iubeste fani! 6. E amuzant! 7.Are cei mai frumosi ochi din lume! :X 8. Ii ador zambetul! 8. Canta de la varsta de 2 ani! 9. Nu avea nicio sansa sa ajunga atat de celebru! E un miracol cum a ajuns! 9. Are o voce de inger! 10.Are miliarde de fanii! Nhaa 10 motive pentru care imi place Bieber! Mai vrei si altceva?!:p

| Tasya05 explică (pentru Tasya05):

P.S: Nu am spus ca imi place Bieber doar pentru voce sa!

| Dumnezău a răspuns (pentru Tasya05):

Uite sa iti dau si eu niste contra-argumente la ceea ce ai spus tu.Vezi ca motivele 1-6 sunt relative, 7 e oligofren, cele doua 8-uri la fel, 10 e cretin.

1. Talentul e relativ,talentul o sa ii vad daca o sa cover-uiasca un cantec rock si nu o sa aiba un esec epic, cum a avut Cyrusa cu SLTS al Nirvana, poate stii la ce ma refer.
2. Iarasi relativ.Are cercei in urechi, e total non-barbatesc si e hipster.Cauta pe internet ce inseamna hipster si ai sa vezi ca indeplineste multe cerinte Justin asta al tau.
3.Melodia ''Pray'' nu ajunge ca sa dovedesti asta,mai toate vedetele au inceput sa o arda ultra-caritabil in ultimul timp, ca deh, e cool.
4.Ba,da,este fitos.Aici,si cu mai multe ocazii: http://www.youtube.com/watch?v=MRBkLH2Dr3Y
5.Da,de aceea si-a luat o sticla in cap la un concert, si era sa il bata unul prin vara la o lansare de nu stiu ce de-al lui, parca parfumul Someday sau cum i-o zice
6.Relativ,oricine poate fi amuzant, pana si un cersetor din Giurgiu, de exemplu
7.Complet irelevant, si non-concordant cu muzica pe care o face. Kurt Cobain chiar avea ochi de inger, spre deosebire de copilul asta.
8.Complet irelevant din nou,nu are legatura cu muzica, si un afon poate avea un zambet frumos, asta nu inseamna neaparat ca si canta frumos
9.Asa ajung toate starurile de pe YT,Christina Grimmie deja are contract,Sam Tsui la fel,Tyler Ward la fel,Megan Nicole,Tiffany Alvord, Boyce Avenue, si multe alte staruri de YouTube.De ce sa nu numim sansa asta norocul prostului? Si eu stiu sa cant la chitara,la fel ca JB,, pot sa duc vocea din registru de tenor pana in cel mai tipator alto, asa as putea si eu sa ajung cantaret de talie internationala.
9.Mda...eu zic ca Tarja Turunen are voce de inger.JB are voce de inger sugrumat cu siretul, parerea mea.
10.Miliarde?! Ai de lula mea, Baby nu are nici 650 de milioane de vizualizari, sa fii ultra-multumita daca are mai mult de 30 de milioane de fani.Si vezi ca e fani, cu un i, fetita.

Irelevante aproape toate argumentele tale.Acum stai jos, si ia ceva pana pe trahee!

| LoveDee03 a răspuns:

Super tare

| LoveDee03 a răspuns:

Specimenul ala compune muzica,si una superba,el macar are o cariera din asta, ascultati melodiile lui si videoclipurile, se vede ca aceasta muzica este cantata din inima...

| Tasya05 explică (pentru LoveDee03):

In sfarsit cineva cu creier pe aici! kiss

| TeoPT a răspuns (pentru Tasya05):

Arzi în iad, copiliță obsedată și cu 0 neuroni. Ai zis să ne zicem părerea. De ce dracu comentezi? Doar asta ai cerut.

Justin bieber din partea mea să se arunce într-o groapă cu lei. Melodia? Numai bună de pus în Recycle Bin.

Pace!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Aha ha ha. Pace? O jingeşti (nu contest faptul că merită) şi cică pace. Mie mi se pare că ai fost cam ipocrit (nu te teme, toţi suntem, chiar dacă unii nu recunosc) la faza asta, din moment ce fiecare are dreptul să aibă o părere, chiar dacă diferită. E ca şi când ai spune: ''Eşti idiot. Fii de acord cu mine, nu te las să mă contrazici!''

| LoveDee03 a răspuns:

Justin Bieber este super si nu zic numai eu asta,eu una cand ascult melodiile lui simt ca sunt cantate din inima,el se exprima prin muzica, eu inainte nu il suportam, doar pentru ca toti ziceau ca e gay si etc...totusi i-am dat o sansa si am ascultat fiecare melodie cu interes,si toate mi-au placut,asa am invatat ca nu trebuie sa tin cont de parerea celorlati,fiecare din noi avem dreptul sa decidem,nici mie nu imi plac unii cantareti dar nu ma apuc sa zic nu stiu ce de ei,deoarece nu am dreptul sa comentez,atat timp cat nu ii cunosc,nu toti avem aceleasi gusturi,cand am ascultat Justin astunci cand i-am dat o sansa am ascultat melodia Pray si m-a impresionat,mie una imi plac toate melodiile lui, deoarece simt ca le canta din inima, din suflet!

| Tasya05 explică (pentru LoveDee03):

Hmm da, ai dreptate... Cum am mai spus, ma bucur ca, la aceasta intrebare au mai raspuns si oamenii cu creier, si cu suflet!

| Cristianne a răspuns:

Meriți să mori în chinuri groaznice, asta doar pentru că asculți specimenul ăla.

| Tasya05 explică:

Pentru ca esti prost.

| Tasya05 explică:

Du-te mha si culcate, ca e tarziu!

| Tasya05 explică:

Da, da