| kento a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=KaKUbbEpB5s Melodie de dragoste. parere?

6 răspunsuri:
| DrinkMySoul a răspuns:

Imi place foarte mult refrenul iar versurile sunt bine scrise! big grin

| Bøøgey a răspuns:

Mno, banala. Inca una in multimea imensa de astfel de piese. Daca vrei sa faci ceva, mai bine ai schimba subiectul, asta cu tradari, dezamagiri, suferinta si alte rahaturi d-astea, e epuizat de mult.

| kento explică (pentru Bøøgey):

Am si pe alte subiecte dar nu tin cont ca mai sunt multe asa fac ce simt la momentul respectiv big grin

| Bøøgey a răspuns (pentru kento):

Ok, dar iti dai seama ca, cu cat sunt mai multe piese de genul, cu atat va fi mai greu sa te faci simtit, nu?

| kento explică (pentru Bøøgey):

Aici da ai dreptate

| criiele a răspuns:

E foarte frumoasa