| Tasya05 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=LUjn3RpkcKY Ce credeti despre videoclip? Dar despre melodie? Cel mai frumos raspuns primeste FuNdItSa!:)

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

De al oribil în jos. Atât clipul cât și melodia.
Clipul-Povestea clasică de dragoste de Crăciun, de care deja s-a săturat toată lumea, să o văd din nou nu mă impresionează cu nimic.
Melodia-Banală, ăsta-i cuvântul potrivit, e la fel d ela început până la sfârșit, cum să nu te plictisești. La fel de bine putea să înregistreze 3 secunde și dă le repete până face 4 minute.
Pe total cuvântul potrivit e PLICTISITOR.
Nu mă omor după cântecele de crăciun dar prefer ceva de genul :
http://www.youtube.com/watch?v=k1lfx7cxVPc&feature=related

| Paulla a răspuns:

Categorie greşită! Aia nu-i muzică!

| Trolli a răspuns:

Adica tu vrei linguseala.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Piei iudo! justin bieber e un gay infect poponar patruped infect poponar pupincurist gay handicapat antitalent poponar pupincurist idiot congenital prost gay patruped infect handicapat tampit.happy. sper ca te-am ajutat. funda? [ am uitat ceva? sunt prea multe adjective care il caracterizeaza]

| 2PacalypseNow a răspuns:

Dislike

| black1white a răspuns (pentru 2PacalypseNow):

Mie una imi place f mult.imi aduce aminte de acea atmosfera calda din preajma sarbatorilor de iarna.am ascultat mel de cateva ori.imi place. videoclipul este reusit.imi place mult, ma incanta prin simplitatea si inocenta lui.