| iacobitza a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=OPD0H-qDkJM va place melodia?:X eu o ascult de cand sunt mica si inca nu m-am plictisit de ea

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Impresionanta melodie. Scoate in evidenta o perioada de varf a muzicii romanesti, o perioada in care nu se asculta doar house si ritmuri facute pe calculator, o perioada in care muzica insemna vocea interpretului si mesajul din spatele versurilor melodiei. Insa e bine ca din cand in cand ne mai amintim, macar unii, de aceste melodii.

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Ce coincidenta- si eu o ascult
E superba melodia, nu ma voi plictisi de ea curand!

| Mimii9832 a răspuns:

E frumday dreaming. imi trezeste niste amintiricrying(crying

| Anonimusss a răspuns:

:X speciala melodia:X

| Rox348 a răspuns:

crying ce adevarata ii melodia crying ffoarte frumoasacrying