| ProjectJackpot a întrebat:

Nu va temeti ca noua generatie n-o sa mai produca melodii la fel de patrunzatoare ca aceasta: http://www.youtube.com/watch?v=OPD0H-qDkJM?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare generație își are atu-urile sale!
Pa, pa.

| Eva a răspuns:

E posibil si asta... dar sincer, eu am inca multe alte temeri, poate mai grave decat creatia muzicala, legate de ceea ce au sau nu de oferit generatiile urmatoare sad

| Holocaust a răspuns:

Ba da :-

| WR104 a răspuns:

Nu conteaza pentru ca lumea se schimba o data cu gusturile.
PS:Ink, asa de mult te-a impresionat filmul?

| pwp a răspuns:

E o melodie superba!
atat de lina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa melodie! E clar ca nu vor mai produce melodii ca aceasta.Dar cu siguranta vor produce house, manele si rap. d'oh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare generatie cu muzica ei.