| LastChance a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=UOyhNRJqIAo
Doar pentru plăcerea urechilor.

67 răspunsuri:
| LastChance explică (pentru anonim_4396):

Dacă chiar eşti, e nasol. Ştiu cum e să ai fobie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Ee, in timp sper sa se duca fobia. Trebuie ambitie, rabdare si calm.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce ar zice popa cand ne-ar vedea, dar cred ca primeste si pacatosi.Imi spal eu singur,si de mancare,stiu sa fac si singur,tu trebuie sa fii acolo doar ca sa ma distrezi, si cica, sa ma fascinezi.Circar,gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Eee cam greeeu. Da' ce-s eu, platita sa fiu mascarici? laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Te platesc! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Plateste-ma cu afectiune si atentie, asa sunt multumita. Doar suntem frati, ce naiba, cum sa iti cer bani?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Afectiune si atentie?

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu mai bine te fac mai desteapta si mai epic-boss?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Daaa, vreau si eu sa fiu epica! Mai epica decat tine.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai epica decat bine n-ai cum sa fii. Daca vrei ceva epic, trebuie sa imi dai sange si ADN de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Sange si ADN? Dar ce, vrei sa imi clonezi un copil in laboratorul sfant? Eu iti dau, vino sa imi recoltezi sange din vena... Desi urasc analizele.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Iau sange de la tine,dupa iau de la mine,recombin catenele de ADN, si iese o chestie epica precum mine, si cicalitoare precum tine.Cu asta dezlantui iadul! smug

Si,apropo,ca sa nu-ti fie frica atunci cand ti se ia sange, tuseste, ca sa eliberezi presiunea sanginva de pe locul unde ti-l baga...Acul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce dragut. Geniala idee.
Mersi de sfat. O sa tin cont.
Ma intreb cum va arata creatura. Tu ce crezi?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu creatura, ca nu poti sa faci un om doar cu ADN.Sangele acela,ziceam eu,il recombin, si ti-l trimit iarasi tie, ca sa ai parte de 50% din epicitatea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Genial. big grin
Dar daca grupele de sange nu se potrivesc?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh,atunci mori si gata. devil

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Bă, întrebarea mea a devenit chat?

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Da.Problem,officer?

| LastChance explică (pentru Dumnezău):

Chiar ai să-mi spui aşa când am să termin Academia de Poliţie. cool

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Te faci politista, satanisto? Cred ca ti-am gasit reincarnarea:
http://www.youtube.com/watch?v=WNDlf6hA6TY&feature=relmfu

Mie sa-mi spui Horatio.Si nu la poetul ala gheu de la romani ma refer.Zic de ala din CSI.Si partea mai cooleanu e ca pe tine lumea o sa te injure,si o sa faca misto de tine, si eu am sa ii pun mereu pe goana pe ciorile care au chef de rafuieli mafiote, sau aia care deja au ciopartit niste romanasi idioti. B-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Adica, tie nu ti-ar pasa daca traiesc sau mor? sad

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da,dar daca mori, cu atat mai bine, ca am ce sa mananc daca ma prinde crivatul.

| kossmykossmyn a răspuns:

Super tare nu credeam ca exista asa ceva e superwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Esti canibal?!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma adaptez rapid la conditii extreme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ai, ce sa iti povestesc. Dar daca ne mananci, o sa ramai fara ucenice de orgie, deci nu e prea profitabil

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh,gasesc altele, sau ma orientez spre necrofilie.Si te mananc doar pe tine, ca esti frageda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Genial. Ce frageda ma simt, mananca-ma de vie, te rog!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi ranza si ficatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Smulge-i din mine!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' nu stiu daca imi dai voie,si nici nu vreau sa ma manjesc de sange,mate, si ce mai ai tu prin interiorul tau.Ti-i scoti singura, ca eu n-am chef.