| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=ivJrE_Wory0

Ce spuneti, se potriveste acel "Sexy Instrumental" in titlu sau nu sunteti de acord?

34 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu prea cred, îmi sună mai mult a mister.

| Doub a răspuns:

Ioooi. Ma ia somnu'.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce romantica esti, nu am ce zice. vai de "iubi" al tau pe viitor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

^_^.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

straight face

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? Serios... Pe mine chiar ma adoarmebig grin.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Da click pe melodia de mai sus de la mine, la secunda 20. aia e buna pentru tine? ti se mai face somn?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Iuu. O_O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atat de sexy ca ma inrosesc ascultand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Dar e ceva ce merge in timpul unui act de „making out". Pana la urma sunt destui care trebuie sa caute rapid pe YouTube ceva de genul si sa gaseasca repede in timp ce... ca doar nah, nu strica pentru unii ceva muzica specifica in timpul ala. De aici si titlul acelei postari. Potrivirea nu mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare iti imaginezi cum e pentru o tipa stand calare si sa auda „Sail away, Sail away, Sail away" sau o melodie mai sinistra gen:
https://www.youtube.com/watch?v=xUcRbyMxDxw
(e ca un viol mai degraba)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aia cu Sail away a fost mortala rolling on the floor. oricum bre, eu ma refeream mai mult la o cina "romantica" nu cand ajutam la inmultirea speciei umane

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum daca ii zice sexy instrumental ce pretentii poti avea? laughing Apoi ziceai de un titlu.
La o cina „romantica" merge de asemenea. Dar nu neaparat ceva la fel de domol, senzual.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De asta ce zici?
https://www.youtube.com/watch?v=oKtw5P57l9Y
da la secunda 20
=))))))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor laughing)))))))))) cu asemenea muzica nu stiu cine mai face sex, viol, orice...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt oameni care fac sex si pe muzica ca aia, stai linistit laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios? big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte. am vorbit o data cu unu sociopat ( care la randul lui avea mai multi amici, la fel ca el ) si zicea ca face sex numai pe metal laughing. deci, sunt tot felul de oameni pe lumea asta, bine ca nu le stim pe toate totusi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Metal, nemetal...dar nu genul ala de metal.
Hmm...

Chestia e ca daca ma uit la clipul asta nu ma gandesc la asta, dar nu pot sa nu admir cracii pe langa muzica oricare ar fi ea.

https://www.youtube.com/watch?v=gGTAmmTiD_Y
(oricum faina piesa)

Răspuns utilizator avertizat
| edit28 a răspuns:

Aha