| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre clipul asta?
Stiu ca dureaza cam mult dar dupa titlu ai putea sa iti faci o oarecare impresie.
Doar priviti si spuneti-mi dupa.
https://www.youtube.com/watch?v=dBYAMiffYi0

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Uite unde duce o familie depravata si incompleta! Copilul n-are nicio vina...

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate chiar n-are nici o vina e inca mic dar merita si el niste raspunsuri adica serios maica-sa la parasit si a plecat in Anglia si ea nu-i ofera o explicatie? macar i-o trimite bani din strainatete lui? cred ca nu.

| T0T a răspuns:

Și eu de dor o să îmi bag un cuțit în gât. Până la urmă sunt copii și nu au minte.