| CautNume a răspuns:

Urata si urata

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 explică (pentru CautNume):

De ce si de ce?

| CautNume a răspuns (pentru Dragutza_Paloma_Bianka_1998):

Pentru ca nu ascult asa ceva si nu ascult asa ceva.

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 explică (pentru CautNume):

Da ce chestie credeti ca v-am intrebat numai pe voi acum voi spuneti pentru ca am pus o intrebare la misto si gata nimic din ce ascult eu nu-i bun dar michael jeckson cum ti se pare? naspa pentru ca il asculti tu ai spune ipocritilor!

| CautNume a răspuns (pentru Dragutza_Paloma_Bianka_1998):

Sunt ipocrita pentru ca imi spun parerea?!?!?! Crezi ca ce asculti tu asculta toata lumea?!

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 explică (pentru CautNume):

Nu dar macar spune dracu odata ca de aia imi comentezi la orice cu raspunsuri de genu:urat, dezgustator nu pentru ca nu suna bine e o melodie pentru genul de persoane calme ce nu doresc sa asculte tipete si sa zica ca e muzica asa ca te rog nu mai raspunde la tot ce intreb eu ok?

| CautNume a răspuns (pentru Dragutza_Paloma_Bianka_1998):

Nu inteleg tot ce scrii, dar ma rog.Am dreptul sa raspund la ce intrebari vreau, mai ales daca respect regulamentul.

| Nucreeed a răspuns:

Intelege ca melodiile astea sunt prea siropoase...
Esti doar o fata de 14-15 ani care crede ca spaniola suna DRAGUT si asculta numai melodii de genu' cu subiecte legate de relatii/drama/romanta...si se gandeste 24/7 la baiatul visurilor ei(zburda hormonii in tine). Corecteaza'ma daca gresesc.winking Tu vrei sa ne placa asa ceva? N'ai sa vezi!

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 explică (pentru Nucreeed):

Nu draga nu ascult nu mai chesti siropoase dar scuza-ma ca nu ascult rock si doresc ca urechile mele sa fie intregi asa da am 15 ani dar nu visez la baiatul viselor pentru ca am iubit si mie bine nu am nevoie de altcineva deci gresesti

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 explică (pentru Nucreeed):

Si despre spaniola este alta chestie eu doresc sa ma fac translator asa ca uite asta e prima piesa tradusa de mine https://www.youtube.com/watch?v=gnnPecYSEQU

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 explică:

Macar o data in afara de acum ati auzit de camila sau jesse si joy?