| Croampa a întrebat:

Https://youtube.com/watch?v=aToYGLpYfng

Pareri?
Apropo, tipu' e suedez deci nu-l judecati cum pronunta.

9 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Super numai pentru ideea de a face cover unei melodii cantate intr-o limba ca si romana si are o voce frumoasa insa asta nu este o melodie care ar trebui luata in seama, nici originala si nici vreun alt cover de pe acest pamant.

| RainmakerX a răspuns:

Sa vorbesc si eu suedeza asa cum vorbeste si el in romana...ar fi ceva. smug

| Croampa explică (pentru RainmakerX):

Si... ce parere ai? A cantat-o mai bine, mai naspa?

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Sincer da, pentru un suedez a cantat-o chiar foarte bine.

| AirănMeidăn a răspuns:

acel moment cand exista persoane care asculta chestia aia pe bunelaughing))

oricum, tare, am dat like mai mult pentru ca s-a chinuit si pentru ca arata bine

| syd2 a răspuns:

Ce dinti mai are big grin

| Croampa explică (pentru syd2):

Intrebarea mea era alta! -.-

| syd2 a răspuns (pentru Croampa):

Oh sorry, pai ce sa zic vorbeste canta bine aproape ca si moldovenii.

| Croampa explică:

Nu merge link-u', nu? -.-