| anonim_4396 a întrebat:

Îți place noul videoclip a lu` Lady Gaga "Alejandro"? Dar noul videoclip al lui Eminem "Not Afraid"? Dar ce zici de noul clip a lu` Miley Cyrus "Can't be Tamned"? Vezi vreo asemanare intre Lady G. și Cyrus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu prea imi place noul videoclip a lui Lady GaGA alejandro melodia e misto dar videoclipul ei lasa de dorit, si a lui Eminem e super imi place mult, nu cred ca lady Gaga ar trebui asemanata cu Miley Cyrus, lady gaga e unica cred ca e unicul artist care a indraznit sa faca videclipuri de asa natura si vestimentatiile ei nu cred ca ar trebui sa le comparam sunt unicekiss

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Imaginaţia lui Lady Gaga frizează deja patologicul, mintea ei i-un fel de azil de nebuni din evul mediu, se-ntâmplă chestii indescriptibile pe-acolo... Îmi place videoclipul lui Miley, e prima oară când mi se întâmplă asta, da, nici mie nu-mi vine să cred... părerea mea e că se aseamănă mai degrabă cu cele ale lui Britney, n-are nimic în comun cu Gaga. Eminem e de nota 10, bună melodia, interesant videoclipul, cu ce ţi-a greşit săracu´de l-ai băgat în aceeaşi oală?

| Mihaela_9047 a răspuns:

Nici macar o asemanare dar mersi de chestria cu noul video a lui gaga :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"aqualuna" nu l-am băgat în aceasta "oala" dar am cautat as 3 videoclipuri mai noi și am vrut sa vad care este părerea voastră despre ele.In legătura cu Miley și Lady Gaga mie mi se pare ca o vaga asemănare (inspaimantatoare) exista intre cele 2 videoclipuri, dacă seamăna cu Britney Spears nu știu pentru ca nu ascult Spears dar este posibil.

| Gionell a răspuns:

Poate intre Madona si Britney este o asemanare destul de maricicabig grin dar Gaga nu are cu cine sa semene poate doar foarte putin cu Byonce cat despre Eminem este cantaretul meu preferat love struck, toti sunt speciali in felul lor thinking si niste cantareti foarte bunci pacat ca unii sunt satanisti si si-au vandut sufletul diavolului pentru ceea ce suntstraight face