| RocketQueen31 a întrebat:

Ibanez GRX40, Ibanez GRX20 sau Fender Squier Bullet Strat? Care e mai buna pentru rock si heavy?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Dintre astea 3 iti recomand Fender-ul, chiar daca nu este extraordinara pentru ce vrei tu sa canti, cu un amplificator mai "special" rezolvi problema.
Daca vrei sa iti iei ceva bun de la fender iti recomand stratocasterul, cea mai clasica si cea mai buna chitara pe care am pus mana happy

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu am un Fender Squier Stratocaster si pot sa spun ca e bunicel. Nu este stralucit, insa sunt incepatoare si sunt mai mult decat multumita pentru nivelul la care ma aflu. Ti-l recomand, insa din cat stiu, nici Ibanez-urile nu sunt deloc rele.