| RocketQueen31 a întrebat:

Intre chitarele electrice Ibanez GRX40 si Ibanez GRX20 ce recomandati? Am auzit ca singura diferenta sunt dozele alea si chiar nu am nici cea mai vaga idee care ar fi mai buna pentru mine. e prima mea chitara electrica si as vrea sa cant rock, poate chiar heavy. mersi anticipat happy

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Am un GRX20 si pot sa iti zic despre ia ca poti canta ori gen vrei tu pe ia.
de la Jazz pana la black metal big grin
crede-ma este o chitara foarte buna.
doar cablu care face legatura dintre amp si chitara este cam prost, mie mi s-a rupt in cateva saptamani, mai bine iti iei altu...

| Kramerwalt a răspuns:

Uitandu-ma la ambele chitari(nu sunt expert sau ceva de genul nici nu cant la chitara stiu doar teoria de la ea)Am realizat ca Ibanez GRX20 este cea potrivita pentru stilul pe care tu il abordezi, este parerea mea ti-am spus ca nu stiu prea multe!