| Yuuki_5557 a întrebat:

Buna dimineata TPU! Ieri imi mergea metinul, in dimineata aceasta nu mai mergea si scria:your system does notsupport 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.Stiu ca e ceva cu placa videolaughing. Ce pot face ca sa mearga?

1 răspuns:
| SunshiiiinexD a răspuns:

Am patit si eu asa... trebuie sa te uiti ce setari iti cere jocul si cat e de mare, poate ai mai instalat alt program care l-a blocat sau poate t-i s-a stricat placa video si trebuie sa o duci la reparat