| BlackPrincessBitch a întrebat:

Imi dati va rog cea mai noua melodie de la:

Paramore
Katy Perry
Bruno Mars
JLS
Justin Bieber
Rihanna
Eminem
Taio Cruz
Ne-eu
Avril Lavigne
Miley Cyrus
Selena Gomez
Demi Lovato
Jonas
Ludacris
tAYLOR SWIFT

[nu stiu daca le-am scris binebig grin]

Răspuns Câştigător
| Jadeite a răspuns:

Paramore - Careful
Katy Perry - Firework (+Teenage Dream)
Bruno Mars - Just The Way You Are
JLS - Love You More
Justin Bieber - U Smile
Rihanna - Only Girl (In The World)
Eminem - No Love
Taio Cruz - Dynamite (+ featured in Second Chance - Tinchy Strider, Shine A Light - McFly)
Ne-Yo - One In A Million
Avril Lavigne - Alice
Miley Cyrus - Who Owns My Heart
Selena Gomez - A Year Without Rain
Demi Lovato - Wouldn't Change A Thing
Jonas - Feelin Alive
Ludacris... ii peste tot, nici nu stii care e ultima mel tongue -> My Chick Bad (featuring Nicki Minaj), Sex Room (featuring Trey Songz), "Ride" (Ciara featuring Ludacris), "I Like" (Jeremih featuring Ludacris), "Saturday Night" (Jessica Mauboy featuring Ludacris)
Taylor Swift - Mine

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katy Perry-Teenage Dream, Justin Bieber-Love Me (pentru. fani), Rihanna-Goodbye, Eminem-Crack a Bottle, Miley Cyrus-Who Owns My Heart, Selena Gomez-A Year Without Rain, Jonas-LA Baby, Taylor Swift-Mine.

Sper ca te-am ajutat.

Pa, Pa