| anastasia16 a întrebat:

Imi dati va rogggggg id de mess al lui justin biber cel adevarat?

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Giastin_gay

Pe bune asta e...am vorbit eu cu el aseara.

| thegreatgatsby a răspuns:

Bai copile, esti dusa cu capul sau te prefaci? Sper ca te prefaci! Justin nu are mess.
Apropo se scrie Bieber.

| thegreatgatsby a răspuns:

Faci de ras fanii cu specimene ca tine.

| Crisis a răspuns:

World.misanthropy@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| AnneMarri a răspuns:

vreau să te anunţ că are două, dar stai liniştită ţi le dau :
cap_de_mop16@yahoo.com sau gheyu_secolului26@yahoo.com
sper să apuţi să vorbeşti cu el kiss

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Ce fana mai esti daca nu stii sa-i scrii numele corect?
Hai` mai ca esti culmealaughing!

Am skype-ul lui adevarat mi-a dat webbwinking!

| cagulatu a răspuns:

Ce proasta! :X rolling on the floor.
P.S. : Iti lipseste creierul!

| Alex_7125 a răspuns:

JustinBieber_Gay

| Zappacithha a răspuns:

Are un email dar nu il stiu decat prietenii lui si familiabig grin Si eu il ador si as face orice ca sa pot sa vorbesc cu elwinking adica
am vorbit cu el pe Facebookwinking ( el era deoarece mi-a trimis o poza cu buletinul lui ci cu un bon pe care scria numele lui ca sa imi demonstreze ca e elbig grin:X I-am cerut emailul insa mi-a raspuns:
''Hey Georgyana... I dont really give out my email and I tend to not chat with them on mesg. I only talk to my friends and family... but i been talking to my maneger and bodygard and obisly my mom to let me do a number for me to only text to my fans(no calls cuz im mostly busy all the time) or first we have to look at it carefully cuz we would not want any mean people to get it, okidok''

| Krissu66 a răspuns:

Ce copilasi prosti auzi beiber rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorjustin ala **** laughingrolling on the floor)e cel mai fraierrolling on the floor))))))))))

| Andreea_1718 a răspuns:

Mda si eu il vreau pe a lui bill kaulitz, dar aman2 stim ca nu se va intamplalaughinglaughing