| anonim_4396 a întrebat:

Imi explica si mie cineva actiunea din videoclipul Alejandro al domanei Gaga?batting eyelashes E foarte tare dar nu prea inteleg ce se intampla...Alejandro a murit? Sau doar dragostea din el si Gaga? Funda pentru cel care imi explica semnificatia adevarata a videoclipuluihappy

5 răspunsuri:
| vlad423 a răspuns:

Wow bv botsy4games nu cred ca as explicat mai binewinkingthumbs up

| Foarfeca a răspuns:

Alejandro a murit, iar la inceputul videoclipului Lady Gaga ii tine inima inghetata in mana.
Iar apoi lady gaga ii spune ca l-a iubit etc...
Si la sfarsit nu mai poate suporta, moare si se descompune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inima lui nu e inghetata, nu ii spune ca l-a iubit ci "i know that you may love me" si oricum ce mi-ai spus stiam deja.
in 9 minute cred ca se intampla mai multe.eu nu prea inteleg ce legatura are moartea lui Alejandro cu gay-ii aia si cu faptul ca se calugareste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da buna intrebare dar nici eu nu imi dau seama rolling on the floor)