| Holocaust a răspuns:

Bună doza. Bună. The Islander e preferata mea de la Nightwish.
... şi ca să întreb şi eu: Team Tarja sau Team Anette? Lmao.

Răspuns utilizator avertizat
| thegatekeeper a răspuns:

Amaranth, I Wish I Had An Angel si Sleeping Sun sunt preferatele mele. Mi se pare o trupa foarte buna, chiar daca nu pot spune ca sunt innebunita dupa ei. Cat despre soliste, o prefer atat pe Tarja, cat si pe Anette in egala masura. Mi se pare ca suna la fel de bine si inainte, dar si acum.

| FadetoBlack a răspuns:

Uhu, Şi mie îmi plaac mult, dar prefereata mea tot Wish I Had An Angel love struck.

| Bitter a răspuns:

Frate terminati cu team Tarja sau team Anette ca nu suntem la o discutie despre Twilight, omul a pus aici o doza cu Nightwish...Nightwish este o trupa buna indiferent de vocalist.

| EvangelineDS a răspuns:

Sunt chiar tari piesele, dar totusi tu cu cine crezi ca le sta mai bine cu annete sau tarja?

| Nolkyz a răspuns (pentru EvangelineDS):

Băi, ambele aduc ceva anume diferit trupei... Dar nu poţi compara Nightwish-ul de dinainte cu cel nou... Mie, personal, îmi place cu Tarja.

Răspuns utilizator avertizat
| EvangelineDS a răspuns (pentru RockinLife):

Ba da imi place melodia, mai ales de marco :X eu ma refeream doar la annete si tarja

Răspuns utilizator avertizat
| zăGhost a răspuns:

Misto... unele.
Imi place ca spui ca GN'R s-au stricat de la Chinese Democracy, dar de Nightwish nu zici nimic. Ti se par cumva mai buni de cand cu Anette? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| zăGhost a răspuns (pentru RockinLife):

Vreau sa zic ca de cand canta Anette cu ei mie mi se par mai mult o trupa pop-rock, nu una de symphonic metal, cum obisnuiau sa fie inainte.
Si da, daca acum mai ascult vreo melodie de la ei, o fac pentru ca inca baietii mai sunt in trupa, in niciun caz pentru Anette.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose4ever a răspuns (pentru RockinLife):

Da

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose4ever a răspuns (pentru RockinLife):

Se mai intampla

| RockMe a răspuns:

Imi plac cateva, dar tot Nightwish - Wish I Had an Angel este preferata mea!

| TheAvenger a răspuns:

Omule,zici că mi-ai citit gândurilelaughing. piesele astea îs epice.cool

Răspuns utilizator avertizat
| TheAvenger a răspuns (pentru RockinLife):

Așa să facibatting eyelashes

| CRISS69TM a răspuns:

Singura piesa faina este cea cu sarah brightman sau cum o cheama, si anume fantoma de la opera.atat.

Răspuns utilizator avertizat
| CRISS69TM a răspuns (pentru RockinLife):

Doua genuri di aceeasi categorie.RAHAT,rock metal de drogati, dementi, nebuni si manele de prosti si inculti. un rahat plus un rahat, egal, un mare rahat.

Răspuns utilizator avertizat