aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nightwish e una dintre trupele mele preferate, Nemo şi Over the Hills and Far Away mi se par cele mai tari melodii ale lor... însă îmi place Nightwish-ul de dinainte de Anette...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voci angelice, dar zgomote de iad, imagini si versuri satanice.mesaje subliminale, periculoase pentru minti tinere usor de pervertit. e pacat de omenirea care e frumoasa si amesteca o voci frumoase cu atata uratenie spirituala care in loc sa inalte sufletul, il coboara si il pierde.pacat de atata tinerete pierduta, in concerte pline de droguri, si delir, zgomote infernale, numite muzica, si zbucium trupesc numit distractie.imi place vocea.restul nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nightwish- Amaranth o adorlove struck. de asemenea si Bye bye beautiful.
Imi place cum canta Nightwish.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nightwish rullz & Within Temptation.