| Xonia a întrebat:

Imi place foarte mult aceasta melodie

http://www.youtube.com/watch?v=8XuFKHpU2jg

Imi vine sa plang cand o aud:((:((:((
Voua va place?

10 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

E super şi e trist dar adevărat!

| cornel a răspuns:

Da imi placehee hee

dar de ce sa iti vina sa plangi?!hee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

E super melodia, da' nici chiar să mă facă să plâng...
E adevărat tot ce se spune în melodie.

| CudiDaKid a răspuns:

Da si mie imi vine sa plangrolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor

| Nimic special a răspuns:

rolling on the floor A fost frumoasa la inceput! Acum m-am plictisit de eaphbbbbt. Si mi se pare absurd sa plangi la ea.

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Da imi place foarte mult si are dreptate tot ce spune despre romania tongue e preferata mea am auzit-o la o prietena pana si mamei ii place laughing

| CarlaElena a răspuns:

Da, e fff cool!

Respect GuessWho!

sa ask si GuessWho-Nicio Grija

| ciprianos a răspuns:

Este un album foarte bun, nu am mai ascultat un album intreg care sa-mi placa de pe vremea cand debuta Bitza!

| akind a răspuns:

E interesanta, dar nu ma face sa plang laughing

| alex100 a răspuns:

Si mie mi se pare foarte interesanta mai ales inceputul si versurile
Iar faptul ca te face s-a plangi este pentru ca melodia ne arata ce greu traim in Romania