| LiliJB a întrebat:

Imi place la nebunie sa ascult muzica! Nu a m-ai mers azi deloc youtube! Spune a aparut o eroare, incercati mai tarziu.Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Urmează indicațiile celui care a luat fundă la întrebarea asta: http://www.tpu.ro/......error-has/ - și se rezolvă problema cu YouTube-ul.

10 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Şi eu am avut problema asta, şi ştiu ce-i de făcut.
Doar că, la muzica pe care o asculţi tu, bine-ţi face youtube-ul de nu merge.

| LiliJB explică (pentru Woodenpints91):

Si ce daca ai avut aceiasi problema! NU-MI PASA! Si ascult ce vreau eu! NU MAI RASPUNDE LA NICI O INTREBARE DACA NU STI!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LiliJB):

De ce vă place să pociţi limba română? Asta mă face să cred că trenul aremai multe clase decât tine.

| LiliJB explică (pentru Woodenpints91):

Tu cati ani ai? Doi? Eu am noua si ari cati ani ai avea gandesc mai bine decat tine asa ca nu mai scrie lucruri penibile si apucate serios de TPU! Am terminat discutia! Aaa...Nu sti ce insamna terminat.Cauta in dictionar daca stii ce este ala!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LiliJB):

O mică parte din dex a murit după ce-ai dat tu răspunsul ăsta.
Nu-mi pasă câţi ani ai, dar eu la vârsta ta ştiam să scriu coerent.

| LiliJB explică (pentru Woodenpints91):

Iti dau dovada ca nu sti ce inseamna terminat.
Am zis ca discutia s-a terminat dar tu ai continuat.
La tine a murit o parte mica din creier si din demnitate.
De ce din demnitate?
Pentru ca numele tau de pe TPU este Woodenpints91.
Vroiai sa scrii Scooby-Doo?
Daca mai continui sa raspunzi prosti la intrebarea mea te las sa scrii pana maine.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LiliJB):

Woodenpints vine de la o melodie, prezervativ spart ce eşti. Scrie naibii corect.

| LiliJB explică (pentru Woodenpints91):

Ia mai lasa-ma!

| kenNNzorFTW a răspuns:

Cred ca este de la tine, eu azi am folosit non-stop aproape youtub-ul big grin

| Aneurysm a răspuns:

Deci deci deci deci. Iată ce trebuie să faci. Mai întâi înveţi cum se scrie cuvântul MAI. Hai copii, cu toţii:
M
A
I
Gata.
Apoi, o fi ceva neînregulă cu flash-ul. Poate un plug-in lipsă? Iar se joacă (,) cu focul ăia de la Adobe? Anyway, caută şi tu pe acolo.