| OneReason a întrebat:

Hey, TPU Pe Windows 7, Google Chorome, Sau Mozzila Cand intru pe Youtube si vreau sa ma uit la un video sau sa ascult o, Muzica imi spune la player, A aparut o eroare Incercati din nou mai tarziu Aflati mai multe. 1) Încercați din nou după 30 de minute [Am asteptat mai mult de 30 de min În majoritatea cazurilor, videoclipul ar trebui să fie disponibil din nou în circa 30 de minute. Dacă nu, încercați următoarele sfaturi 2) Reîncărcați pagina [^Am dat refresh la pagina dar nu a mers] Pentru multe browsere, puteți apăsa tasta F5 sau tastele Command+R de pe tastatură pentru a reîncărca pagina curentă. 3) Schimbați calitatea videoclipului [Am schimbat calitatea nu a mers] Dați clic pe pictograma roată din colțul dreapta de jos al playerului video și selectați o setare mai redusă pentru calitate, cum ar fi 240p sau 360p. Așteptați ca bara zonei-tampon să înceapă să încarce înainte de a da clic pe butonul de redare în playerul video Cine stie ce are?' Funda*

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Iti zic cateva etape cum sa rezolva problema! Macar una din ele trebuie sa mearga:

1 Faci un Upgrade la Browser.
2 Actualizezi Flash Player (daca zici ca nu merge lasa-l asa)!
PSbig grinaca aveai instalat trebuia dezistalat, un restart si instalat din nou.

3 Golesti Memoria Cache si sa stergi cookie.
4 Sa activezi JavaScript pentru a functiona.
5 Calculatorul/laptopul este suprasolicitat mai apare aceasta eroare (cand nu mai are prea multa memorie Ram sau cand este procesorul 85%-100%).
6 Astea sunt etapele in care se rezolva aceasta problema.

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Problema nu este la Browser sau problema tehnica de Youtube sau altceva.
Este o problema Adobe Player.

Trebuie sa instalezi Adobe Flash Player:
http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

1 Iti alegi tipul de system pe care il ai (in cazul tau Windows 7).
2 Sunt doua variante selectezi una:
Prima este Other Browser (Instaleaza pentru Chrome, Mozila, Safari, etc).
Iar a doua Internet Explorer (instaleaza doar pentru Internet Explorer si atat).

3 Debifezi (Optional Offer).
4 Download.
5 Se instaleaza (Cand incepe instalarea este recomandat sa ai inchise Browser).
6 Gata s-a terminat merge orice (video, mp3, audio).
7 Mult Succes! Daca te-a ajutat acest raspuns nu uita sa dai Funda sau sa Evaluez Raspunsul.

| OneReason explică (pentru DragomirMihail2020):

Am Instalat Flash Player Adobe de 10 ori, si imi arata la-fel.