| robertdani99 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste rapperi gen: Nimeni altu?

Răspuns Câştigător
| Mockingbird a răspuns:

Ok. Deci daca vrei rapp ADEVARAT atuncii ii avem pe:
Tupac Amaru Shakur, Ruff Ryders Anthem(DMX), Marshall Bruce Mathers...
Ca sa canti Rapp ai nevoie de mult mai mult decat doua versurii si alea puse doar ca sa iasa o rima (neavand nici un inteles)!
Rapp-ul adevarat este cel din din care poti extrage un mesaj... Unde artistul chiar transmite ceva prin acele versuri.
Astea care se chinuie sa fac o melodie si aia fara nici o logica nu au dreptul sa se numesc rapperi (parerea mea!)... si chiar mi-e sila sa-i mai aduc in discutie!

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Arssura,Alexsay,Andore,Cheloo, Cedry2k, Nosferatu, Ali star,Vescan, Criss Blaziny, Solo,VeritaSaga, Raku, Esra, Basty & Farky, Acustic & Expresivm,spike, Mutu, Mecena,
DaOne, Marco, Loyal, JustU,Sisu, Nane, 6ase 6ase,Jerryco,Bug mafia,Ombladon,Paraziti,Criss blaziny, Dragonu ak47, CEdrick, Pacha man, Mistic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem,2PAC,DMX,Ice Cube,Ice T,Busta Rhymes,Snoop Dogg,The Game,Redman,Method Man,Ill Bill,Vinnie Paz,Nas,Saigon,Eazy - E,Biggie,Rza,Gza,Big L,Blu,Dr Dre,Jay Rock, Jay-z, 47Miller Gang, Deceneu, Cedry2k,Aforic,Deliric,Doc,VD,Ombladon,Cheloo,Omu Gnom, Alan si Kepa, Dragonu aka 47, Chimie,Raku, Kazi Ploae, Axes

| AlecsNC11 a răspuns:

,Cheloo, Cedry2k, Nosferatu, Ali star,Vescan, Solo, VeritaSaga, Raku, Esra, Basty & Farky,, spike.guess who,
,Sisu,Puya,Bug mafia,Paraziti, Dragonu ak47, Pacha man, Grasu xxl

| robertdani99 explică:

Mersi:* da trebuia sa-i elimini pe grasu xxl si puya, guess whoX) nu prea imi plac