| arsen a întrebat:

Daca imi puteti spune ce rapperi au fost Illuminati si cei care numai sunt, multumesc!

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Rapperi prezenți:arssura, maximilian, M&G, nane, pescan iară bun.
Rapperi absenți: a fost un rapper Chimie nu știu dacă ai auzit de el.
O zi bună să ai!

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

2pac
JaRule
Jay-Z
Fat Joe
Mac Dre
Proof
Big L
Si lista mai poate continua sper ca ti-am fost de ajutor happy

| arsen explică (pentru Gabriela_Siminutza_1997):

Scuze ca-ti spun dar, 2pac era contra illuminat -- killuminati! happy

| arsen explică:

Ce rapperi au fost si ce rapperi nu mai sunt *. Imi cer scuze pentru greseala!