| samysamy a întrebat:

Imi poate zice cineva cand a aparut piesa de la Maroon 5 - payphone?

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Pardon laughingEra 10.05. 2012 Am gresit ca ma grabeam laughing
10-data
05-luna
2012-anul

10 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna! Pe 10.15. 2012 happy

| samysamy explică (pentru LanaDelRayFan):

Scrie te rog data luna si anul big grin pentru ca daca ai scris asa nu exista luna 15 si daca ai scris prima data luna noi inca n-am ajuns in luna 10-a

| samysamy explică (pentru LanaDelRayFan):

Ok mersi mult. esti sigura?

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru samysamy):

Da.Dar pentru ce iti trebuie?

| samysamy explică (pentru LanaDelRayFan):

Sincer ma contraziceam rau cu fratele meu laughing el zicea ca a aparut prin 2011 (de mult) iar eu ziceam ca nu ca este noua (bine luna mai nu e chiar atat de departe deci eu o consider noua) big grin

| samysamy explică (pentru LanaDelRayFan):

Stii cumva cand a aparut one more night? tot de la el. De data asta e pura curiozitate

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru samysamy):

19.06.2012 happy

| samysamy explică (pentru LanaDelRayFan):

OK mersi mult

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru samysamy):

N-ai pentru ce!

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru samysamy):

Pardon laughingEra 10.05. 2012 Am gresit ca ma grabeam laughing
10-data
05-luna
2012-anul

| LanaDelRayFan a răspuns:

Ti-am spus fiindca eu sunt o mare fana Maroon 5 happy