| samysamy a întrebat:

Am incercat sa caut un vidoclip de la Maroon 5 -Payphone. Pe youtube imi da doar prostii de videoclipuri cu altcineva. In el e vorba de un tanar care e urmarit de politie si scapa, explodeaza masini etc. Imi poate da cineva un link unde sa vad videoclipul plz. Pe youtube am cautat si cand altii nu tipul ala care e si protagonistul demo-ului

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uCP-KywY3GY
Uite aici cu lyrics.:D Sper ca te-am ajutat.

| samysamy explică (pentru ReadAllAboutMe):

Sigur ca m-ai ajutat mersi mult mult big grinbig grin

6 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KRaWnd3LJfs
Uite aici sper ca te-am ajutat;)
Oricum si eu ador melodia asta:3

| samysamy explică (pentru ReadAllAboutMe):

Intr-adevar asta e clipulwinking el l-am cautat mult si nu l-am gasit. Imi dai plz si link-ul la piesa dar lyrics pentru ca vreau s-o downloadez cu youtube converter si nu vreau sa aud impuscaturile si toate efectele alea big grin

| samysamy explică:

Multumesc mult si celorlalti