| anonim_4396 a întrebat:

Imi poti downloada o melodie de pe Trilu? :-s Am incercat cu trilululilu downloader. dar nu.mi merge.:| http://www.trilulilu.ro/......de-la-rare

3 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Aici este categoria muzica, nu strigate animalice.

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Deacord cu bogdanelulul... poti sa te duci cu guta si sa te speli cu el pe cap oh go on

| WALexandra a răspuns (pentru αlєxαηdєяυ):

Scrie undeva ca daca asculti manele, nu ai voie sa adresezi intrebari? E problema mea si a fiecaruia in parte ce gen muzical asculta, asa ca abtine.te de la comentarii. Multumesc :-)