| SweetChild1 a întrebat:

Îmi puteți spune dacă John Lydon, fostul solist al trupei de punk Sex Pistols ura trupa Pink Floyd, deoarece am văzut cum purta un tricou pe care scria: I hate Pink Floyd. Dau fundă celui care mă convinge care ar fi adevărul.

Răspuns Câştigător
| Polaris a răspuns:

Da, mișcarea punk se baza pe abolirea a tot ce înseamnă mainstream. Care implica succesul enorm pe care l-a avut Pink Floyd cu DSOTM. În plus, Pink Floyd era 2deep4them - considerau muzica pretențioasă, ascultată de toți puștanii plictisitori care voiau să pară inteligenți pentru că ascultau muzică inteligentă.
Urau faptul că a putrezit cu totul ceea ce reprezenta Pink Floyd la început, pentru că am înțeles că John Lydon era fan Syd Barrett.
Deci dap. Sex Pistols urau Pink Floyd. Și pisicuțele. Și pacea mondială.
Și pe mama ta.
Dar cu toții o urâm pe mama ta.

| SweetChild1 explică (pentru Polaris):

Păi...îți mulțumesc pentru răspuns și vreau să îți spun că și eu o urăsc pe mama ta. Ce bineeeee că sentimentul este reciproc.

| SweetChild1 explică (pentru SweetChild1):

Totuși, mă mir că mai există cineva care să știe de Sex Pistols...la toți care le-am povestit de trupa asta făceau o moacă de parcă sunt ciudată. În fine...din punctul de vedere a multor oameni e mai bine să asculți toate melodiile de cocalari. Nasol.

| Polaris a răspuns (pentru SweetChild1):

Toată lumea știe de Sex Pistols. Nu înțeleg în ce fel de roabă întoarsă să te fi născut ca să nu știi de ei.

| SweetChild1 explică (pentru Polaris):

Știu de ei de mult timp, lumea din jurul meu nu știe.