| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da informatii despre genul de metal Love Metal sau Gothic Love Metal? Dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-i metal-ul ăla lălăit de-l cântă Him? Oricum, nu-mi place. Nu am nimic cu muzica asta, o suport, nu mă deranjează s-o aud undeva, dar nu aş asculta aşa ceva de bună voie. Prefer The Cure.

| PunkieMuff a răspuns (pentru Woodenpints91):

Pai nici eu nu ascult Him, dar am gasit mai multe trupe care canta Love Metal/Gothic Love Metal pe youtube, si as vrea sa aflu mai multe despre acest gen de metal.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru PunkieMuff):

Sunt cam asemănătoare cu Him. Cânta un goth aşa mai lălăit, şi au ca temă principală dragostea, şi alte chestii de genul.

| PunkieMuff a răspuns (pentru Woodenpints91):

Uhum... nu e chiar raspunsul la care ma asteptam, dar totusi m-am lamurit putin in legatura cu genul asta de metal. merci!